Drodzy Kapłani,

W dniu ustanowienia sakramentu Eucharystii i Kapłaństwa chcemy w imieniu wszystkich członków Diakonii Misyjnej podziękować Wam za Waszą posługę.

Dziękujemy przede wszystkim za to, że z nami jesteście. Dziękujemy za każdą Eucharystię, którą dla nas odprawiliście, czy to w czasie naszych spotkań czy to w czasie organizowanych przez nas rekolekcji, a także w naszych intencjach.

Dziękujemy za Wasze kierownictwo, dzielenie się doświadczeniem wiary i charyzmatem Ruchu, a także za Wasze napominanie kiedy trzeba.

Moderatorom diakonii w diecezjach dziękujemy za opiekę duchową nad naszymi wspólnotami diakonijnymi, za czas jaki im poświęcacie i ducha, którego wnosicie w nasze spotkania.

Dziękujemy też tym z Was, którzy są naszymi sympatykami, którzy wspierają nas modlitwą, radą i pomocą. Dziękujemy, że zawsze możemy na Was liczyć.

Wiemy, że bez Was nie byłoby nas.

Życzymy Wam abyście byli przeźroczystymi narzędziami niewidzialnej łaski wypływającej z Sakramentu Kapłaństwa. Abyście zawsze byli do dyspozycji Chrystusa, czerpiąc radość z tak niezwykłego powołania.

Pozdrawiamy z modlitwą

Anna i Przemek Wieczorek
Centralna Diakonia Misyjna